Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 31

Текст:

(Сорок сьома сесія)

__________________2023 року                                                                                                              № _______

Про внесення змін до рішення Рокитнівської

селищної  ради  від 26.03.2021 № 415  «Про

затвердження Програми військово-патріотичного

виховання та підготовки молоді до служби в

Збройних Силах України та інших

військових формуваннях на 2021-2025 роки»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», враховуючи лист тимчасово виконуючого обов’язки начальника другого відділу Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 26.09.2023 № 2281, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 26.03.2021 № 415 «Про затвердження Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших   військових формуваннях на 2021-2025 роки», зі змінами від 15.07.2022 № 517 (далі - Програма), виклавши додаток до Програми «ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2021-2025 роки», у новій редакції що додається.

2. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Дод. Зміни 415.pdf Переглянути