(Одинадцята сесія)

від                      2021 року                                                                    №

Про надання дозволу на розробку детального
плану території для будівництва
індивідуальних житлових будинків в
с. Дерть Рокитнівської селищної ради

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:
  1. Надати дозвіл на розробку детального планування території, для будівництва індивідуальних житлових будинків в с. Дерть Рокитнівської селищної орієнтовною площею 11,5155 га.
  2. Оплату за виготовлення проектної документації по плануванню території,               за рахунок громадян, які бажають отримати земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                    Григорій ТАРГОНСЬКИЙ