LII

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 103

(П’ятдесят друга сесія)

_______________ 2024 року                                                                                                                № ___

Про затвердження Положення

про громадський бюджет (бюджет участі)

Рокитнівської селищної територіальної громади

Керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вдосконалення процесу громадського бюджету (бюджету участі) Рокитнівської селищної територіальної громади, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради селищна рада

1. Затвердити Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Рокитнівської селищної територіальної громади, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Рокитнівської селищної ради від 23.12.2022 №3056 «Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Рокитнівської селищної територіальної громади».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Полож. Громад. бюджет, Додатки.pdf Переглянути