(Одинадцята сесія)

від ________________2021 року                                                                    №

Про надання згоди Томашгородському ВУЖКГ на списання основних засобів
      Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Порядком списання об’єктів права комунальної власності Рокитнівської селищної ради, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради №399 від 26.03.2021, розглянувши клопотання Комунального підприємства «Томашгородське виробниче управління житлово-комунального господарства» Рокитнівської селищної ради№85 від 22.04.2021, враховуючи звіт про оцінку №210518/2 від 19.05.2021,погодивши з постійними депутатськими комісіями селищної ради, Рокитнівська селищна рада

вирішила:
  1. Надати згоду Комунальному підприємству «Томашгородське виробниче управління житлово-комунального господарства» Рокитнівської селищної радина списанняосновних засобів, а саме: транспортного засобу – трактора колісного МТЗ – 80, 1984 року випуску, реєстраційний номер 2550РБ, номер рами 392121, первісна вартість якого становить 13793,07 грн., залишкова вартість становить 348,60 грн., сума нарахованого зносу становить 13444,47 грн.; 2 (двох) фекальних насосів.
  2. Бухгалтерії Комунального підприємства «Томашгородське виробниче управління житлово-комунального господарства» Рокитнівської селищної ради провести розрахунок результатів списання основних засобів зазначених  у пункті 1 даного рішення та оприбуткувати їх як металобрухт.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово- коммунального господарства (Крупенко А. К.).

Селищний голова                                                                 Григорій ТАРГОНСЬКИЙ