Доповідачі:

Текст:

(П’ятдесят друга сесія)

2024 року                                               №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної

ради від 18.04.2024 № 4299 «Про надання дозволу

ТОМАШГОРОДСЬКОМУ ВИРОБНИЧОМУ

УПРАВЛІННЮ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА на складання технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельних ділянок в натурі (на місцевості)

за межами селища Томашгород»

У зв’язку з уточненням даних, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 18.04.2024 № 4299 «Про надання дозволу ТОМАШГОРОДСЬКОМУ ВИРОБНИЧОМУ УПРАВЛІННЮ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами селища Томашгород», а саме: а саме пункт 1 даного рішення викласти в наступній редакції:

«1. Надати дозвіл ТОМАШГОРОДСЬКОМУ ВИРОБНИЧОМУ УПРАВЛІННЮ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), за межами селища Томашгород за рахунок земель, що перебувають у їх  користуванні, орієнтовною площею 3,16 га:

- ділянка 1 орієнтовною площею 1,20 га, яка перебуває в постійному користуванні згідно Державного акту від 10.12.2003, серія І-РВ №000549;

- ділянка 2 орієнтовною площею 1,96 га, яка перебуває в постійному користуванні згідно Державного акту від 10.12.2003, серія І-РВ №000550.»

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ