LIV

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 9

(П’ятдесят четверта сесія)

______________ 2024 року                                                                                                                   № _____

Про внесення змін до складу постійних

комісій Рокитнівської селищної ради

восьмого скликання

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», пункту 3 статті 12 Регламенту Рокитнівської селищної ради VІІІ скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 17.11.2020 № 3, зі змінами від 09.07.2021 № 914, враховуючи заяву депутата Рокитнівської селищної ради КРУПЕНКА А. К. від 12.06.2024, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 17 листопада 2020 року № 14 «Про постійні комісії Рокитнівської селищної ради VІІІ скликання» (зі змінами), а саме:

1.1. Вивести зі складу постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства голову комісії КРУПЕНКА Анатолія Корнійовича та ввести його до складу постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики.

1.2. Ввести до складу постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства МИХАЙЛИШИНА Руслана Васильовича.

1.3. Обрати головою постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства КАЙДАНОВИЧ Тетяну Яківну.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                                                         Григорій ТАРГОНСЬКИЙ