LIV

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 4502
Про внесення змін щодо відомостей про ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ та затвердження Положення в новій редакції

(П’ятдесят четверта сесія)

10 липня 2024 року                                                                                                                                    № 4502

Про внесення змін щодо відомостей
про ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Положення в новій редакції

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 19.06.2024  № 260/01-18, з метою приведення установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  (код ЄДРПОУ 43981739) з: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище  Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
2. Внести зміни до Положення про ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради  від 24.12.2020 № 32, зі змінами від 19.05.2023 № 3429, затвердивши його в новій редакції, що додається у трьох примірниках.
3. Начальнику ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  (Микола ПАВЛУШЕНКО) забезпечити державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Положення в новій редакції.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т. КАЙДАНОВИЧ).

Селищний голова                                                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Положення відділ освіти.pdf Переглянути