LV

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 4557

(П’ятдесят п’ята (позачергова) сесія)

08 серпня 2024 року                                                                                                                                 № 4557

Про делегування функцій замовника  КОМУНАЛЬНОМУ
НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР
ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ під час реалізації
проєкту HEAL-RFB-2.3.4 «Поставка та встановлення
фотовольтаїчних електростанцій для закладів охорони здоров’я»

Керуючись статтею 26, підпунктом 1 пункту а статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Міністерства охорони здоров’я України від 02.08.2024 № 25/30686/2-24, враховуючи лист КНП «Рокитнівський ЦПМСД» від 06.08.2024 № 346, з метою реалізації проєкту HEAL-RFB-2.3.4 «Поставка та встановлення фотовольтаїчних електростанцій для закладів охорони здоров’я», за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства, селищна рада

1. Делегувати функції замовника КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОКИТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ під час реалізації проєкту HEAL-RFB-2.3.4 «Поставка та встановлення фотовольтаїчних електростанцій для закладів охорони здоров’я», на даху будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини та відповідного енергетичного обладнання всередині будівлі розташованої за адресою: вул. Центральна, 135 а, село Томашгород Сарненського району Рівненської області.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т. КАЙДАНОВИЧ); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ