LVI

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 4

(П’ятдесят шоста сесія)

____________ 2024 року                                                                                                                            № _____

Про внесення змін щодо відомостей

про ТОМАШГОРОДСЬКУ ГІМНАЗІЮ

РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

та затвердження Статуту в новій редакції

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання ТОМАШГОРОДСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 12.08.2024 № 02-12/266, з метою приведення установчих документів закладу освіти у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи ТОМАШГОРОДСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 25319056) з: Україна, 34246, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Томашгород, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 12 на: Україна, 34240, Рівненська область, Сарненський район, селище Томашгород, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 12.

2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.

3. Внести зміни до Статуту ТОМАШГОРОДСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 № 192, зі змінами від 07.07.2023 № 3563, затвердивши його в новій редакції, що додається у трьох примірниках.

4. В.о. директора ТОМАШГОРОДСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Алла ГОНЧАРУК) забезпечити державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т. КАЙДАНОВИЧ).

Селищний голова                                                                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Статут Томашгородської гімназії.pdf Переглянути