Автори:

Текст:

(П’ятдесят шоста сесія)

2024 року                                                        №

Про затвердження акту погодження меж

земельної ділянки по вул. Коротка, 11 в

селищі Рокитне

Розглянувши заяву ПАРТИКИ Віри Микитівни, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), акт погодження меж земельної ділянки по вул. Коротка, 11 в селищі Рокитне, керуючись статтями 12, 159 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради,  селищна рада

1. Затвердити акт погодження меж земельної ділянки по вул. Коротка, 11 в селищі Рокитне від 12 серпня 2024 року (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

АКТ

погодження меж земельної ділянки по вул. Коротка, 11 в селищі Рокитне

від 12 серпня 2024 року

Ми, що нижче підписалися, комісія Рокитнівської селищної ради з вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок на території Рокитнівської селищної ради у складі:  Рябущиця Ігоря Миколайовича – начальника відділу земельних відносин та екологічних питань Рокитнівської селищної ради, Богданця Олександра Анатолійовича – головного спеціаліста відділу земельних відносин та екологічних питань Рокитнівської селищної ради, Кибукевича Михайла Михайловича – сертифікованого інженера-землевпорядника. Цього числа в натурі (на місцевості) розглянули питання щодо погодження межі земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в селищі Рокитне по вул. Коротка, 11 з суміжним землекористувачем Шеремет Н.В., яка перебуває за кордоном.

Комісія вирішила: межу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в селищі Рокитне по вул. Коротка, 11, погодити у відповідності до технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розробленої ПП «ТЕРРА-РЕСУРС».

Начальник відділу                                                                        І. Рябущиць

земельних відносин та

екологічних питань

Головний спеціаліст відділу                                                     О. Богданець