Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 4

Текст:

(П’ятдесят сьома сесія)

___________ 2024 року                                                                                                                 №____

Про внесення змін щодо відомостей про

КОМУНАЛЬНЕ  ПІДПРИЄМСТВО

«РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ»

та затвердження Статуту у новій редакції

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» від 17.09.2024 №88, з метою приведення установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи КОМУНАЛЬНОГО  ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ»  (код ЄДРПОУ 30207721) з: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Руслана Дубовця, будинок 4 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище Рокитне, вулиця Руслана Дубовця, будинок 4.

2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.

3. Додати види економічної діяльності згідно КВЕД-2010, а саме:

• 33.20 Установлення та монтаж машин і устаткування;

• 42.21 Будівництво трубопроводів;

• 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування;

• 43.29 Інші будівельно-монтажні роботи;

• 68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна;

• 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;

• 96.04 Діяльність із забезпечення фізичного комфорту.

4. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ», затвердженого рішенням  Рокитнівської селищної ради  від  09.06.2023  № 3541,  затвердивши  його  в  новій  редакції,  що  додається  у чотирьох примірниках.

5. Директору КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» (Сергій СТРІЛЕЦЬ) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

6. Рішення Рокитнівської селищної  ради від 11.09.2024 № 4564 «Про внесення змін щодо відомостей про КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» та за твердження Статуту у новій редакції» вважати недійсним.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т. КАЙДАНОВИЧ).

Селищний голова                                                                               Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Статут КП Рокитнекомуненергія.pdf Переглянути
2 пояснювальна записка.pdf Переглянути