LVIII

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 4707
Про припинення шляхом ліквідації ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИСОРИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

(П’ятдесят восьма сесія)

04 жовтня 2024 року                                                                                            № 4707

Про припинення шляхом ліквідації
ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИСОРИЦЬКОГО
ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статею 95 Цивільного Кодексу України, абзацом 2 частини 2 статті 25 Закону України «Про освіту», пунктом 6 розділу І Типового Положення про філію закладу освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 1568, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.01.2018 року за  № 1/31453, враховуючи відсутність сформованих навчальних класів у ОЛЕКСАНДРІВСЬКІЙ ФІЛІЇ КИСОРИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ  РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ в 2024/2025 навчальному році, з метою створення необхідних умов для здобуття якісної освіти та рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, селищна рада

1. Припинити шляхом ліквідації ОЛЕКСАНДРІВСЬКУ ФІЛІЮ КИСОРИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ  РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 40800566) юридична адреса: Україна, 34274, Рівненська область, Сарненський район, село Олександрівка, вулиця  Шкільна, будинок 1а.
2. Внести зміни до Статуту КИСОРИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ   РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 25319205), затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 № 182, зі змінами від  19.05.2023 № 3436, затвердивши його в новій редакції, що додається в трьох примірниках.
3. Виконуючій обов’язки директора КИСОРИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ   РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Юлія БРИЧКА) в установленому порядку подати державному реєстратору рішення про припинення ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИСОРИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ  РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ (код ЄДРПОУ 40800566) шляхом ліквідації та документи для внесення змін щодо відомостей про юридичну особу КИСОРИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ  РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
4. Виконуючій обов’язки директора КИСОРИЦЬКОГО ЛЦЕЮ   РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Юлія БРИЧКА) забезпечити:
4.1. внесення змін до штатного розпису  КИСОРИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ  РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ;
4.2. проведення інвентаризації майна ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИСОРИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ  РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Т. КАЙДАНОВИЧ).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. СТАТУТ зі змінами Кисорицький ліцей.pdf Переглянути
2 1.2. Пояснювальна записка по ліквід. філії.pdf Переглянути