Автори:

Текст:

(П’ятдесят сьома сесія)

2024 року                                               №

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної

ради від 10.07.2024 № 4525 «Про передачу земельної

ділянки у спільну часткову власність громадянам

СИСОЄВУ Сергію Миколайовичу, САВЧУК Ніні

Савівні по вул. Видок, 30 в селищі Рокитне»

У зв’язку переходом права власності на нерухоме майно, керуючись статями 12, 120 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 10.07.2024 № 4525 «Про передачу земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам СИСОЄВУ Сергію Миколайовичу, САВЧУК Ніні Савівні по вул. Видок, 30 в селищі Рокитне», а саме: в назві рішення, преамбулі, пунктах 1, 2, 3 слова та цифри «СИСОЄВУ Сергію Миколайовичу, частина спадкового майна 1/2, (ідентифікаційний номер _______)» замінити на слова та цифри «СИСОЄВІЙ Ларисі Павлівні, частина спадкового майна 1/2, (ідентифікаційний номер _______)».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ