Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 95

Текст:

(Одинадцята сесія)

від                               2021 року                                                                    №

Про передачу земельної ділянки у

постійне користування Кисорицькому

ліцею Рокитнівської селищної ради в

с. Олександрівка по вул. Олександрівській

Розглянувши клопотання Кисорицького ліцею Рокитнівської селищної ради, проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Олександрівської філії Кисорицького ліцею Рокитнівської селищної ради, відповідно до статей 12, 92, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Олександрівської філії Кисорицького ліцею Рокитнівської селищної ради, для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в с. Олександрівка по вул. Олександрівській.

2. Передати в постійне користування Кисорицькому ліцею Рокитнівської селищної ради земельні ділянки: площею 0,0602 га, кадастровий номер 5625084400:02:001:0032; площею 0,3305 га, кадастровий номер 5625084400:03:010:0532, для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в с. Олександрівка по вул. Олександрівській.

3. Кисорицькому ліцею Рокитнівської селищної ради оформити документ на право постійного користування земельною ділянкою в порядку, визначеному законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                             Григорій ТАРГОНСЬКИЙ