Доповідачі:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 3

Текст:

(Десята сесія)

від           травня   2021 року                                                                   № ______

Про Програму розвитку культури  в Рокитнівській селищній раді на

2021-2022 роки

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Законами України «Про культуру», «Про бібліотеки  і бібліотечну справу», «Про охорону культурної спадщини»,  з метою підтримки рівня розвитку культурної інфраструктури, належного задоволення культурних та духовних потреб мешканців громади селищна рада

вирішила:

1. Затвердити Програму розвитку культури в Рокитнівській селищній раді на 2021-2022 роки (далі – Програма), що додається.

2. Відділу культури і туризму Рокитнівської селищної ради забезпечити організацію та виконання заходів Програми.

3. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити видатки на реалізацію заходів Програми, в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійні  комісії селищної ради з питань  освіти, охорони здоров’я,  культури, спорту, молодіжної політики (Смик Л.М.); з питань  планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ