(Дванадцята сесія)

від ___ серпня 2021 року                                                                № ____

Про вступ до Всеукраїнської асоціації
органів місцевого самоврядування
 «Асоціація міст України»

З метою більш ефективного здійснення власних повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та законних інтересів територіальної громади, сприяння місцевому та регіональному розвитку, керуючись Законом України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», пунктом 21 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Вступити у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
2. Доручити селищному голові ТАРГОНСЬКОМУ Григорію Миколайовичу представляти інтереси Рокитнівської селищної ради у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
3. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити в селищному бюджеті кошти на сплату щорічних членських внесків.
          4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (Сидорович О.М.), постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.).

Селищний голова                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ