(Дванадцята сесія)

від ___ серпня 2021року                                                                   №___

Про реорганізацію юридичної особи
КП «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ»
шляхом приєднання до
КП «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до статей 104, 106 Цивільного кодексу України, статей 57, 58, 59, 78 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади, селищна рада

1. Реорганізувати юридичну особу - КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» (код ЄДРПОУ 24176488) шляхом його приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 32124815).
2. Встановити, що КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (далі – КП «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС») є правонаступником усіх прав та обов'язків КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» (далі – КП «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ»).
3. Утворити комісію з реорганізації КП «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» шляхом приєднання до КП «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» (далі – комісія з реорганізації), затвердити її склад згідно з додатком 1 та визначити місцезнаходження комісії за адресою: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, будинок 15. Уповноважити Рокитнівського селищного голову Таргонського Григорія Миколайовича у разі необхідності вносити зміни до складу комісії з реорганізації своїм розпорядженням.
4. КП «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» провести інвентаризацію всього закріпленого за ним майна та сформулювати його перелік, копію переліку майна передати комісії з реорганізації юридичної особи, вказаній у пункті 3 цього рішення, у двотижневий строк з дня прийняття цього рішення.
5. Встановити строк для заявлення кредиторами своїх вимог – два місяці з моменту внесення відомостей щодо реорганізації (приєднання) КП «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.
6. Комісії з реорганізації:
6.1. Провести процедуру з реорганізації КП «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» шляхом приєднання до КП «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» відповідно до чинного законодавства України.
6.2. В триденний термін подати державному реєстратору необхідні документи для внесення відомостей про прийняття рішення щодо припинення юридичної особи КП «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» шляхом реорганізації (приєднання) до КП «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС».
6.3. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення їх вимог у встановленому законом порядку, скласти  передавальний акт  та подати  на затвердження  Рокитнівській селищній раді.
6.4. Вжити інших заходів з реорганізації КП «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ» в порядку, визначному чинним законодавством.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

до рішення Рокитнівської селищної
ради від __ серпня 2021 року № __

СКЛАД
комісії з реорганізації КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РОКИТНЕВОДОКАНАЛ" шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО  ПІДПРИЄМСТВА "РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Голова комісії:
Сидоров Петро Віталійович (реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________________) – начальник КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ;

Члени комісії:

• Віталій Миколайович (реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________________) – начальник КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ»;

Богданець Олена Євгенівна (реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________________) – головний бухгалтер КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕВОДОКАНАЛ»;
Климовець Наталія Іванівна (реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________________) – головний бухгалтер КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ;
Стрілець Сергій Леонідович (реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________________) – директор КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНЕНЕРГІЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ;
Денисюк Сергій Васильович (реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________________) – головний спеціаліст відділу комунальної власності Рокитнівської селищної ради;
Новак Сергій Васильович (реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________________) – начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Рокитнівської селищної ради.

Адреса комісії: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, будинок 15.

Секретар ради                                                                         Марина ЛЕСКОВЕЦЬ