(Дванадцята сесія)

від __ серпня 2021 року                                                                    № ____

Про перейменування назв
вулиць в с. Масевичі

Керуючись пунктом 41 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про географічні назви», селищна рада

1. Перейменувати наступні вулиці в с. Масевичі Рокитнівської селищної територіальної громади Сарненського району Рівненської області без зміни поштових номерів житлових будинків, установ та споруд:

Тип Стара назва Старе місце розташування Нова назва Нове місце розташування
вулиця Дзержинського с. Масевичі Серафимська с. Масевичі
вулиця Кірова с. Масевичі Фіалкова с. Масевичі
вулиця Гагаріна с. Масевичі Пряма с. Масевичі
вулиця Кузнецова с. Масевичі Журавлинна с. Масевичі
вулиця 40-річчя Перемоги с. Масевичі Яблунева с. Масевичі
вулиця Пушкіна с. Масевичі Липова с. Масевичі
вулиця 1 Травня с. Масевичі Ромашкова с. Масевичі

2. Рокитнівському селищному голові Григорію ТАРГОНСЬКОМУ звернутися до Рівненської регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» з проханням внести зміни до словника вулиць єдиного державного реєстру.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ