Прийнятий в цілому

Дата прийняття:

06.08.2021

Внесено зміни згідно рішення від 14.07.2023 № 3689

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 1138
Про реорганізацію НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ шляхом приєднання до НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

(Дванадцята сесія)

від 06 серпня 2021 року                                                                                 № 1138

Відповідно до статей 80, 81, 87, 104, 105, 106, 107, 108 Цивільного кодексу України, статей 52, 53, 54 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», з метою оптимізації закладів освіти Рокитнівської селищної територіальної громади, за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Реорганізувати юридичну особу – НЕТРЕБСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  (код ЄДРПОУ 26405912) шляхом приєднання до НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 25319323).
  2. Визначити НЕТРЕБСЬКУ ГІМНАЗІЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ правонаступником усіх прав та обов’язків НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
  3. Встановити, що НЕТРЕБСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ є структурним підрозділом дошкільної освіти НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
  4. НЕТРЕБСЬКОМУ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  провести інвентаризацію всього закріпленого за нею майна та сформулювати його перелік, копію переліку майна передати комісії з реорганізації, вказаної у пункті 6 цього рішення у місячний строк з дня прийняття цього рішення.
  5. Директору НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ попередити працівників про вивільнення та зміну істотних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства України.
  6. Створити комісію з реорганізації НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ    ((код ЄДРПОУ 26405912) шляхом приєднання до НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 25319323) (далі – комісія з реорганізації) в складі згідно додатку 1 за адресою: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, будинок 13.
  7. Встановити строк для заявлення кредиторами своїх вимог – два місяці з моменту внесення відомостей щодо реорганізації НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.
  8. Комісії з реорганізації:
8.1. Провести процедуру з реорганізації НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ шляхом приєднання до НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ відповідно до чинного законодавства України.
8.2. В триденний термін подати державному реєстратору необхідні документи для внесення відомостей про прийняття рішення щодо припинення юридичної особи НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ шляхом реорганізації (приєднання) до НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
8.3. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення їх вимог у встановленому законом порядку, скласти передавальний акт  та подати  на затвердження  Рокитнівській селищній раді.
8.4. Вжити інших заходів з реорганізації  НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ в порядку, визначеному чинним законодавством.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Смик Л.М.); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                               Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

до рішення Рокитнівської
селищної ради
від 06 серпня 2021 року № 1138

СКЛАД
комісії з реорганізації НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  (код ЄДРПОУ 26405912)

Голова комісії:
ГОРДІЙЧУК Антоніна Василівна (реєстраційний номер облікової картки платника податків 2066813406) – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Рокитнівської селищної ради;

Члени комісії:
Шеремет Алла Іванівна (реєстраційний номер облікової картки платника податків 3044615863) - член комісії, директор НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ;
Наумович Наталія Миколаївна (реєстраційний номер облікової картки платника податків 2722702681) - член комісії, директор НЕТРЕБСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «КАЛИНКА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ;
ПАВЛУШЕНКО Микола Олександрович (реєстраційний номер облікової картки платника податків 3033915514) –  начальник відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради;
СЕМЕНЮК Андрій Степанович (реєстраційний номер облікової картки платника податків 3127616173) – начальник юридичного відділу Рокитнівської селищної ради;
ЧУБИК Тетяна Владиславівна (реєстраційний номер облікової картки платника податків 2483203007) – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради.

Адреса місцезнаходження комісії: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вул. Незалежності,13.

Секретар ради                                                                  Марина ЛЕСКОВЕЦЬ