Доповідачі:

Рябущиць Ігор Миколайович

XII

Вид:

В цілому (2/3 від складу ради)

Номер:

Дата реєстрації:

13.07.2021

Проголосовано:

06.08.2021 12:11:49

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 50

Текст:

(Дванадцята  сесія)

від                             2021 року                                                                    №

Про передачу земельної ділянки

у власність  СУРЖИКУ В.В.

в с. Масевичі по вул. Івана Франка

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність СУРЖИКУ В.В.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до статей 12, 116, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність СУРЖИКУ В.В. площею 0,1448 га, кадастровий номер 5625085000:01:003:0822, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Масевичі по                       вул. Івана Франка.

2. Передати у власність громадянину СУРЖИКУ Володимиру Васильовичу (--) земельну ділянку, площею 0,1448 га, кадастровий номер 5625085000:01:003:0822, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення та віднести  до  категорії   земель житлової та громадської забудови, в тому числі забудовані землі – 0,1448 га, з них під житловою забудовою, одно- та двоповерховою               –  0,1448  га, в с. Масевичі по вул. Івана Франка.

3. Оформити СУРЖИКУ В.В. документ, що посвідчує право власності  на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ