Доповідач:

22.07.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

(Дванадцята сесія)

від                                2021 року                                                              № _____

Про надання дозволу на складання технічної
документації із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки в натурі
(на місцевості) у спільну сумісну власність
НЕСТЕРЧУК Людмилі Павлівні
КИРИЛОВЦЮ Василю Павловичу
КИРИЛОВЕЦЬ Надії Максимівні
КИРИЛОВЦЮ Максиму Петровичу
із земель колишнього КСП «Колос»

Розглянувши заяву НЕСТЕРЧУК Людмили Павлівни, КИРИЛОВЦЯ Василя Павловича, КИРИЛОВЕЦЬ Надії Максимівни, КИРИЛОВЦЯ Максима Петровича, керуючись статями 12, 81 Земельного Кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Надати дозвіл громадянам НЕСТЕРЧУК Людмилі Павлівні, КИРИЛОВЦЮ Василю Павловичу, КИРИЛОВЕЦЬ Надії Максимівні, КИРИЛОВЦЮ Максиму Петровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність: рілля – масив № 17, ділянка № 1, орієнтовною площею – 0,34 га; рілля – масив № 81, ділянка № 1, орієнтовною площею – 1,42 га; сіножаті – масив № 137 ділянка № 17, орієнтовною площею – 0,22 га; пасовища – масив № 24, ділянка № 8, орієнтовною площею – 0,26 га, на території Рокитнівської селищної ради, за межами населених пунктів, для ведення особистого селянського господарства, відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай), виданого КСП «Колос», серія РВ № 0248807 від 23 жовтня 2006 року, за реєстраційним № 7609.
2. Замовити НЕСТЕРЧУК Л.П., КИРИЛОВЦЮ В.П., КИРИЛОВЕЦЬ Н.М., КИРИЛОВЦЮ М.П. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), в порядку визначеному законодавством.
3. НЕСТЕРЧУК Л.П., КИРИЛОВЦЮ В.П., КИРИЛОВЕЦЬ Н.М.,                       КИРИЛОВЦЮ М.П. технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), подати на затвердження до селищної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                                     Григорій ТАРГОНСЬКИЙ