Прийнятий в цілому

XIII

Проголосовано:

Дата прийняття:

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 1537
Про надання дозволу РАЖИКУ В.В. на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель колишнього КСГП «Полісся»

(Тринадцята сесія)

від 10 вересня 2021 року                                                                      № 1537

Про надання дозволу РАЖИКУ В.В.
на складання технічної документації
із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки в натурі
(на місцевості) із земель колишнього КСГП «Полісся»

Розглянувши заяву РАЖИКА Віктора Васильовича, жителя смт Рокитне,                  керуючись статтями 12, 81 Земельного Кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянину РАЖИКУ Віктору Васильовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості): рілля – масив № 12 ділянка № 13, орієнтовною площею – 0,78 га; рілля – масив № 19 ділянка № 46, орієнтовною площею – 1,03 га, сіножаті – масив № 3, ділянка № 74, орієнтовною площею – 0,33 га; пасовища – масив № 16, ділянка № 74, орієнтовною площею – 0,33 га, на території Рокитнівської селищної ради, за межами населених пунктів, для ведення особистого селянського господарства, відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай), виданого КСГП «Полісся», серія РВ № 015609 від  08 травня 1996 року, за реєстраційним № 609.
2. Замовити РАЖИКУ В.В. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), в порядку визначеному законодавством.
3. РАЖИКУ В.В. технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), подати на затвердження до селищної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (БРИЧКА В. П.).

Селищний голова                                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ