(Десята сесія)

від 04 червня 2021 року                                                                    №724

Про передачу земельної ділянки
у власність Мартинюк О.М.
в с. Кисоричі по вул. Пролетарській, 33 а

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мартинюк О.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до статей 12, 116, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

вирішила:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мартинюк Олені Михайлівні, площею 0,2153 га, кадастровий номер 5625084400:01:001:0285, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Кисоричі по вул. Пролетарська, 33 а.
  1. Передати у власність громадянину Мартинюку О.М. (-) земельну ділянку площею 0,2153 га, кадастровий номер 5625084400:01:001:0285, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель  запасу сільськогосподарського призначення  та віднести  до  категорії земель житлової та громадської забудови, в тому                              числі малоповерхова забудова – 0,2153 га, в с. Кисоричі по                                       вул. Пролетарська, 33 а.
  2. Оформити Мартинюку О.М. документ, що посвідчує право власності  на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ