Не прийнято

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 224

Текст:

(Тринадцята  сесія)

від                               2021 року                                                                    №

Про надання дозволу комунальному

підприємству Рокитнівської селищної ради

КП «Рокитнекомуненергія»,

код ЄДРПОУ 30207721 на укладання

договору фінансового лізингу з

АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Керуючись ст.26, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування         в        Україні» та враховуючи          клопотання КП_«Рокитнекомуненергія», код ЄДРПОУ 30207721 від 25.08.2021                                  № 73,  селищна рада

1.       Надати дозвіл комунальному підприємству Рокитнівської селищної ради КП «Рокитнекомуненергія», код ЄДРПОУ 30207721 на укладання договору фінансового лізингу з АТ КБ “ПРИВАТБАНК”, на наступних умовах:

- вид кредиту: фінансовий лізинг;

- сума цільового кредиту: 399000 гривень, 00 копійок.

- відсоткова ставка за користування кредитом: 11% річних, в разі порушення зобов'язань: 22 % річних;

- комісії: згідно тарифів АТ КБ “ПРИВАТБАНК”;

- строк кредитування: 60 місяців;

-  графік погашення кредиту: ануїтет;

- вартість Майна: 570000 гривень 00 копійок (вартість майна може змінюватися в сторону як збільшення так і зменшення у гривневому еквіваленті за курсом продажу іноземної валюти на Міжбанківському валютному ринку України, зафіксованим на момент закриття торгів станом на останній робочий день, що передуватиме дню укладання договору фінансового лізингу);

- авансовий платіж: 171000 гривень, 00 копійок;

- предмет лізингу: Трактор Беларус-892.2 РБ

-  витрати з реєстрації предмета лізингу;

- інші умови в т.ч. комісійні винагороди: на розсуд уповноваженої особи на підписання договору фінансового лізингу.

1.2     Укласти КП «Рокитнекомуненергія», код ЄДРПОУ 30207721 з                               СК UNIVERSALNA договір страхування Майна з умовою про сплату страхового платежу згідно договору страхування повного КАСКО (ДТП, пожежа, стихійні явища, протиправні дії третіх осіб) протягом строку користування Майном. Надати право самостійного погодження інших умов договору страхування особі, уповноваженій на його підписання.

1.3     Уповноважити директора комунального підприємства Рокитнівської селищної ради «Рокитнекомуненергія», код ЄДРПОУ 30207721, Стрільця Сергія Леонідовича, на підписання від імені КП «Рокитнекомуненергія», код ЄДРПОУ 30207721  з АТ КБ “ПРИВАТБАНК” договору фінансового лізингу та договору страхування Майна, а також інших необхідних супроводжуючих угоду документів.

1.4     Звернутися до Стрільця Сергія Леонідовича, ІПН 2597710995 з проханням укласти договір поруки з АТ КБ “ПРИВАТБАНК” для забезпечення виконання зобов`язань КП_«Рокитнекомуненергія», код ЄДРПОУ 30207721 перед                                                     АТ КБ “ПРИВАТБАНК” за договором фінансового лізингу;

2.       Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ