XIII

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1389
Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аптека» Рокитнівської селищної ради на 2021 рік

(Тринадцята сесія)

від 10 вересня  2021 року                                                                             № 1389

Про затвердження Програми фінансової підтримки
комунального підприємства «Аптека»
Рокитнівської селищної ради на 2021 рік

З метою забезпечення належного утримання та збереження майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Аптека» Рокитнівської селищної ради на 2021 рік (далі – Програма), що додається.

2. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради в селищному бюджеті на 2021 рік передбачати кошти, в межах наявних фінансових ресурсів, на виконання Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров′я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ