XIII

Внесено зміни згідно рішення від 18.04.2024 № 4162

(Тринадцята сесія)

від 10 вересня 2021 року                                                                                       № 1375

Про затвердження Порядку передачі
з балансу на баланс майна Рокитнівської
територіальної громади, яке знаходиться
на балансах підприємств, організацій, установ
комунальної власності або використовується
на умовах оренди

Керуючись статтями 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським кодексом України, враховуючи норми Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», для удосконалення порядку передачі з балансу на баланс майна Рокитнівської територіальної громади, за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1.Затвердити Порядок передачі з балансу на баланс майна Рокитнівської територіальної громади, яке знаходиться на балансах підприємств, організацій, установ комунальної власності або використовується на умовах оренди, що додається

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово - комунального господарства (Крупенко А. К.).

Рішення Рокитнівської селищної ради
                                                                                                                                                     від 10 вересня 2021 року № 1375

ПОРЯДОК

1. Порядок  передачі з балансу на баланс майна Рокитнівської селищної територіальної громади, яке знаходиться на балансах підприємств, організацій, установ комунальної власності або використовується на умовах оренди (далі – Порядок), розроблено на підставі Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою визначення порядку передачі з балансу на баланс майна комунальної власності  Рокитнівської селищної територіальної громади, яке перебуває на балансі підприємств, організацій, установ, що є суб’єктами комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади для забезпечення підвищення ефективності його використання.
2. До майна комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади, на яке розповсюджується дія цього Порядку, з урахуванням норм Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, відносяться: основні засоби, в тому числі інші необоротні матеріальні активималоцінні необоротні матеріальні активи, нематеріальні активи, немонетарні активи, запаси (надалі Майно територіальної громади).
3. Передача з балансу на баланс Майна територіальної громади одним підприємством, організацією, установою, другому підприємству, організації, установі  що входять до складу комунальної власності Рокитнівської селищної ради, здійснюється на безоплатній основі.
4. Передача Майна територіальної громади здійснюється за розпорядженням Рокитнівського селищного голови за ініціативою виконавчих органів ради або на підставі звернення на ім’я Рокитнівського селищного голови (листа) підприємства (організації, установи), яке передає/приймає Майно територіальної громади, з обґрунтуванням необхідності його передачі. Звернення (лист) узгоджується керівником підприємства (організації, установи), яка приймає/передає Майно територіальної громади за погодженням профільного заступника Рокитнівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
Склад комісії з передачі з балансу на баланс Майна територіальної громади затверджується розпорядженням Рокитнівського селищного голови.
5. Приймання-передача Майна територіальної громади оформлюється актом приймання-передачі, який складається у трьох примірниках, для кожної із сторін приймання-передачі Майна територіальної громади, третій - надається до Рокитнівської селищної ради, та затверджується розпорядженням Рокитнівського селищного голови.
6. Передача майна Рокитнівської селищної територіальної громади з комунальної власності до державної власності або комунальної власності інших територіальних громад здійснюється відповідно до чинного законодавства на підставі рішення селищної ради.
7. Безоплатна передача Майна Рокитнівської селищної територіальної громади у приватну власність  фізичним чи юридичним особам забороняється.

Секретар ради                                                                                   Марина ЛЕСКОВЕЦЬ