(Тринадцята сесія)

від ___ вересня 2021 року                                                                                   №

Про передачу автомобіля на баланс та в управління КП «Рокитнекомунсервіс»
Рокитнівської селищної ради

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання начальника КП «Рокитнекомунсервіс» №44 від 19.08.2021, за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Передати з балансу Комунального підприємства «Рокитне» Рокитнівської селищної ради на баланс та в управління Комунальному підприємству «Рокитнекомунсервіс» Рокитнівської селищної ради, автомобіль марки ГАЗ - 3307, державний номерний знак 21-49 РВМ, 1992 року випуску, двигун №137135, шасі (рама) №1505824.
  2. Створити комісію з приймання-передачі основних засобів (автомобіля), зазначеного у пункті 1 даного рішення, згідно додатку.
3. Передачу оформити актом приймання – передачі, який подати на затвердження Рокитнівському селищному голові.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово- комунального господарства (Крупенко А. К.).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ