Прийнятий в цілому

Дата:

25.08.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про передачу приміщення на баланс та в управління КП «Рокитнекомунсервіс» Рокитнівської селищної ради

(Тринадцята сесія)

від ___ вересня 2021 року                                                                                   №

Про передачу приміщення
на баланс та в управління
КП «Рокитнекомунсервіс»
Рокитнівської селищної ради

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання начальника КП «Рокитнекомунсервіс» №44 від 19.08.2021, за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1.Передати з балансу Рокитнівської селищної ради на баланс та в управління Комунальному підприємству «Рокитнекомунсервіс» Рокитнівської селищної ради, одноповерхову будівлю адмінприміщення Рокитнівської селищної ради, яка розташована за адресою смт. Рокитне вул. Незалежності,20, загальною площею 97,6 кв.м., експертна оцінка якої становить 261 495, 00 грн.
2.Створити комісію з приймання-передачі основних засобів (приміщення), зазначеного у пункті 1 даного рішення, згідно додатку.
3.Передачу оформити актом приймання – передачі, який подати на затвердження Рокитнівському селищному голові.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово- комунального господарства (Крупенко А. К.).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ