(__________ сесія)

від _____________ 2021 року                                                                   № ______

Про затвердження Передавального акта БУДКИ-СНОВИДОВИЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, статтей 4, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», на виконання рішення Рокитнівської селищної ради від 04.06.2021 № 660 «Про реорганізацію юридичної особи Будки-Сновидовицької гімназії Рокитнівської селищної ради шляхом приєднання до Остківського ліцею Рокитнівської селищної ради», за погодженням з профільними комісіями селищної ради, селищна рада

1.  Затвердити Передавальний акт БУДКИ-СНОВИДОВИЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 25319116) в зв’язку з припиненням (реорганізацією) шляхом приєднання до ОСТКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 25319257), який додається.

2.   Голові комісії з реорганізації БУДКИ-СНОВИДОВИЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ подати державному реєстратору передавальний акт та інші необхідні документи для проведення реєстраційних дій в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (СМИК Л. М.), з питань комунальної власності інфраструктури та житлово-комунального господарства (КРУПЕНКО А.К.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

(__________ сесія)

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, статтей 4, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», на виконання рішення Рокитнівської селищної ради від 04.06.2021 № 660 «Про реорганізацію юридичної особи Будки-Сновидовицької гімназії Рокитнівської селищної ради шляхом приєднання до Остківського ліцею Рокитнівської селищної ради», за погодженням з постійними комісіями селищної ради, селищна рада
        1. Затвердити Передавальний акт БУДКИ-СНОВИДОВИЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 25319116, юридична адреса, місцезнаходження: Рівненська область, Рокитнівський район, село Будки-Сновидовицькі, вулиця Антоніо Бланко 6 ), який додається.
       2.   Рокитнівському селищному голові забезпечити виготовлення копії Передавального акту за правилами, передбаченими законодавством про державну реєстрацію юридичних осіб, для цілей здійснення державної реєстрації припинення БУДКИ-СНОВИДОВИЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ як юридичної особи в результаті її реорганізації шляхом приєднання до ОСТКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 25319257, юридична адреса, місцезнаходження: Рівненська область, Рокитнівський район, село Остки, вулиця Незалежності, будинок 20).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (СМИК Л. М.), з питань комунальної власності інфраструктури та житлово-комунального господарства (КРУПЕНКО А.К.).