XXXVI

на розроблення детального плану

території по вул. Івана Франка в

с. Рокитне

Розглянувши заяву громадянки ОНИСЬКЕВИЧ Н.Д. щодо надання дозволу на розроблення детального плану території, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянці ОНИСЬКЕВИЧ Надії Дмитрівні на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій на земельній ділянці площею 0,12 га, кадастровий номер 5625085600:01:003:0504 по  вул. Івана Франка в с. Рокитне Сарненського району Рівненської області.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ