ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

117

Дата реєстрації:

26.01.2023

Проголосовано:

10.02.2023 12:52:57

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  18
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 117

ПРОЄКТ


УКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Восьме скликання

(Тридцять п’ята сесія)

 

РІШЕННЯ

 

                                               2023 року                                                            №

 

Про зміну цільового призначення

земельної ділянки  громадянину

КУЛАКЕВИЧУ Миколі Федоровичу

в межах с. Рокитне

 

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки  приватної власності, цільове призначення якої змінюється громадянину КУЛАКЕВИЧУ М.Ф., відповідно  до статей 12, 20, 186 Земельного Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 року № 502 «Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних  осіб», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється громадянину КУЛАКЕВИЧУ М.Ф. для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, що перебувають у його власності для індивідуального садівництва в межах  с. Рокитне.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину КУЛАКЕВИЧУ Миколі Федоровичу (ідентифікаційний номер ___), площею 0,1200 га, (кадастровий номер 5625085600:03:012:0008), яка перебуває у його власності з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» в межах с. Рокитне.

3. КУЛАКЕВИЧУ М.Ф. оформити документ, що посвідчує право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

 

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ