XXXVIII

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 52

(Тридцять восьма сесія)

2023 року                                                                             №

Про продовження терміну дії

договору оренди земельної ділянки

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ – ПІДПРИЄМЦЮ

ГОРОДНЮК Лідії Іванівні

по вул. Соборна, 22 в смт Томашгород

Розглянувши клопотання ФОП ГОРОДНЮК Л.І. щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки по вул. Соборна, 22 в смт Томашгород, договір оренди земельної ділянки, відповідно до статей 12, 93 Земельного Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду землі», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Продовжити термін дії договору оренди на 10 (десять) років земельної ділянки ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ – ПІДПРИЄМЦЮ ГОРОДНЮК Лідії Іванівні площею 0,0030 га, кадастровий номер 5625055500:01:002:0057 по вул. Соборна, 22 в смт Томашгород.

2. Річну орендну плату встановити розміром _____ відсотків від нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.

3. ФОП ГОРОДНЮК Л.І. провести державну реєстрацію договору оренди земельної ділянки.

4. ФОП ГОРОДНЮК Л.І. земельну ділянку та прилеглу територію утримувати в належному санітарному та естетичному вигляді.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ