ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

34

Дата реєстрації:

02.08.2023

Проголосовано:

23.08.2023 11:35:03

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  15
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 34

ПРОЄКТ


УКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Восьме скликання

(Сорок друга сесія)

 

РІШЕННЯ


 

                                                  2023 року                                                    №

 

Про надання дозволу ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»

на складання проєкту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в оренду (КТП № 249) на території

Рокитнівської селищної ради


Сарненського району Рівненської області

 

Розглянувши клопотання ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду (КТП №249) на території Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, додаткові документи,  відповідно до статей 12, 122, 123, 124, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

 


ВИРІШИЛА:         


 

1. Надати дозвіл ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 49 (сорок дев'ять) років, орієнтовною площею 0,0026 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії (КТП № 249) на території Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

2. ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду в порядку, визначеному законодавством.

3. ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» подати проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду орієнтовною площею 0,0026 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на затвердження в селищну раду.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

 

Селищний голова                                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ