ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

L

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

193

Дата реєстрації:

10.04.2024

Проголосовано:

18.04.2024 13:03:45

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  20
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  3

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 193

ПРОЄКТ
 


РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Восьме скликання

(П’ятдесята сесія)

 

РІШЕННЯ


 

_____________ 2024 року                                                                 № _______

 

Про надання згоди на безоплатне прийняття з

державної власності у комунальну власність

Рокитнівської селищної територіальної громади

будівлі Рокитнівської державної податкової інспекції

Головного управління ДПС у Рівненській області

 

       Керуючись статтею 25, пунктом 51 частини 2 статті 26, частиною 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтею 7 Закону України «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист Головного управління ДПС у Рівненській області від 03.04.2024 № 6644/5/17-00-17-14 «Про передачу майна», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

 


ВИРІШИЛА:


 

1. Надати згоду на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Рокитнівської селищної територіальної громади будівлі Рокитнівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Рівненській області, загальною площею 723,5 кв. м., що розташована за адресою: селище Рокитне, вул. О. Вишневецького, 5, Сарненського району Рівненської області.

2. Відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності Рокитнівської селищної ради (Сергій НОВАК) забезпечити своєчасне направлення даного рішення на розгляд до Головного управління ДПС у Рівненській області.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики  (О. КРУПЕНКО).

 

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ