ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Неприйнято

Сесія:

LIV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

55

Дата реєстрації:

25.06.2024

Проголосовано:

10.07.2024 13:22:32

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  11
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 55

ПРОЄКТ


РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Восьме скликання

(П’ятдесят четверта сесія)

 

РІШЕННЯ


 

                                          2024 року                                                                                                        №

 

Про надання дозволу ДЕРЖАВНОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ

ГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛІСИ УКРАЇНИ»

на складання проєкту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок у постійне користування

на території Рокитнівської селищної ради

 

         Розглянувши клопотання ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ» про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування, відповідно до статей 12, 57, 571, 92, 122, 123, 125, 126  Земельного кодексу України,  Закону України від 28.04.2021 №1423 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

 


ВИРІШИЛА:          


 

1. Надати дозвіл ДЕРЖАВНОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛІСИ УКРАЇНИ» на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування, які створилися шляхом самозаліснення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, орієнтовною площею 135,1 га на території Рокитнівської селищної ради.

2. ДЕРЖАВНОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛІСИ УКРАЇНИ» в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг в порядку, визначеному законодавством.

3. ДЕРЖАВНОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛІСИ УКРАЇНИ» подати проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування на затвердження в Рокитнівську селищну раду.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

 

 

 

Селищний голова                                                                                                           Григорій ТАРГОНСЬКИЙ