(Тридцять шоста сесія)

___________ 2023 року                                                                             № ___

Про затвердження Порядку розроблення
місцевих цільових програм, моніторингу
та звітності про їх виконання

Відповідно до статей 26, 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою встановлення єдиного порядку розроблення  місцевих цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Порядок розроблення місцевих цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання (далі – Порядок),  що додається.
2. Головним розпорядникам бюджетних коштів, структурним підрозділам Рокитнівської селищної ради забезпечити дотримання даного Порядку при розробці та виконанні місцевих цільових програм.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О.КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ