(Тридцять сьома сесія)

______________2023 року                                                                          №____

Про внесення змін щодо відомостей
про КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Статуту в новій редакції

Відповідно до статей 26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання КАРПИЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 03.03.2023   № 05-02/27, з метою приведення установчих документів закладу освіти у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи КАРПИЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 25319145) з: 34262, Рівненська область, Рокитнівський район, село Карпилівка, вулиця Шкільна 28 Б на: 34262, Рівненська область, Сарненський район, село Карпилівка, вулиця Шкільна 28 б.
2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
3. Внести зміни до Статуту КАРПИЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 № 181, затвердивши його в новій редакції, що додається.
4. Директору КАРПИЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Роман БРИЧКА) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ