Доповідач:

Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про надання згоди КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію системи електропостачання лікувального корпусу  КНП «Рокитнівська БЛІЛ» по  вул. Міцкевича,57 смт Рокитне Рівненської області з встановленням автономного джерела електропостачання.

Двадцята сесія

18 лютого 2022 року                                                                                № ___

Враховуючи лист КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» №56 від 14.01.2022р., керуючись статтями 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

вирішила:

1. Надати згоду КНП «Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» на виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію системи електропостачання лікувального корпусу  КНП «Рокитнівська БЛІЛ» по  вул. Міцкевича,57 смт Рокитне Рівненської області з встановленням автономного джерела електропостачання.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ