Доповідач:

Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ та затвердження Статуту в новій редакції

(Двадцята сьома сесія)

від ___ ___________ 2022 року                                                                 № _____

Про внесення змін до Статуту
КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Статуту в новій редакції

З метою приведення Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ до вимог законодавства України, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердивши його в новій редакції, що додається.
         2. Доповнити наступні види економічної діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:
  1. – Вантажний  автомобільний транспорт;
  2. – Добування  піску, гравію, глин і каоліну;
  3. – Допоміжне обслуговування наземного транспорту;
  4. – Інша діяльність із прибирання будинків і промислових об’єктів;
  5. – Інші види діяльності із прибирання;
  6. – Лісозаготівлі;
  7. – Надання  в оренду вантажних автомобілів;
  8. – Надання ландшафтних послуг;
  9. – Організування конгресів і торговельних виставок;
93.21 – Функціонування атракціонів і тематичних парків.
3. Внести зміни до п. 1.11 Загальних положень Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, виклавши його в наступній редакції:
«Місце знаходження підприємства: 34200, Рівненська область, Сарненський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, 15.»
4. Начальнику КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СИДОРОВУ Петру Віталійовичу подати державному реєстратору документи відповідно до чинного законодавства для внесення змін щодо юридичної особи у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 Статут КП Рокитнекомунсервіс 31.05.2022.pdf Переглянути