ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

22.11.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 7
Про затвердження Програми фінансування КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТОМАШГОРОДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2023 рік

ПРОЄКТ
УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Тридцять перша (позачергова) сесія)
 
РІШЕННЯ
 
____________________ 2022 року                                                             № _____
 
 
Про затвердження Програми
фінансування КОМУНАЛЬНОГО
ПІДПРИЄМСТВА «ТОМАШГОРОДСЬКЕ
ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2023 рік
 
 
Керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 22 статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити Програму фінансування КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТОМАШГОРОДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2023 рік (далі – Програма), що додається.
 
2. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити фінансування видатків, необхідних для реалізації заходів Програми, в межах наявних фінансових ресурсів.
 
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).
 
 
 
 Селищний голова                                                    Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

 

ДОДАТКИ

1 7.1. Прогр. Томашгор. ВУЖКГ.pdf Переглянути