Доповідач:

Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 19.02.2021 № 276 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Рокитнівській селищній раді на період до 2024 року»

(Тридцять восьма сесія)

_____________2023 року                                                                 № _____

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 19.02.2021 № 276
«Про Програму розвитку фізичної культури
і спорту в Рокитнівській селищній раді
на період до 2024 року»

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про фізичну культуру і спорт», Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 1148/2004 «Про Національну  доктрину  розвитку  фізичної культури і спорту», постанови Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2020 року № 1089 «Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року», з метою створення умов для ефективного розвитку фізичної культури і спорту в Рокитнівській селищній територіальній раді, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 19.02.2021 № 276 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Рокитнівській селищній раді на період до 2024 року», затвердивши додаток до Програми «Заходи щодо реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту в Рокитнівській селищній раді на період до 2024 року» в новій редакції, що додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоровʼя, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Заходи Програма розв.фізкультури і спорту.pdf Переглянути