ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Рябущиць Ігор Миколайович

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

02.08.2023

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 30
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки яка знаходиться в оренді ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР»

ПРОЄКТ
УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Сорок друга сесія)
 
РІШЕННЯ
 
                                    2023 року                                                                 №
 
Про затвердження технічної
документації з нормативної грошової
оцінки земельної ділянки яка знаходиться в оренді

ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР»
 
Розглянувши розроблену ДП «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в оренді ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР» на території  Рокитнівської селищної ради Сарненського  району Рівненської області, керуючись статтею 201 Земельного кодексу України,  Законом України «Про оцінку земель», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 18,3692 га, кадастровий номер 5625085600:03:009:0115, яка знаходиться в оренді ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами  на території  Рокитнівської селищної ради Сарненського  району Рівненської області.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).
               
Селищний голова                                                                                               Григорій ТАРГОНСЬКИЙ