ОПИС ДОКУМЕНТУ

Доповідач:

Рябущиць Ігор Миколайович

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

07.08.2023

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 68
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності по вул. Центральна в с. Біловіж

ПРОЄКТ
УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Сорок третя сесія)
 
РІШЕННЯ
 
                                             2023 року                                                        №
 
Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо проведення
інвентаризації земель комунальної
власності по вул. Центральна в с. Біловіж

 
            Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності по вул. Центральна в с. Біловіж для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, відповідно до статей 12, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, статей 26, 35 Закону України «Про землеустрій», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення по вул. Центральна в с. Біловіж, площею 0,1500 га, кадастровий номер 5625080400:01:001:0153.
2. РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ оформити документ, що посвідчує  право комунальної власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.       
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).
 
Селищний голова                                                                                    Григорій ТАРГОНСЬКИЙ