ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

08.09.2023

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 53
Про внесення змін щодо відомостей про КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОКИТНЕ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ та затвердження Статуту в новій редакції

ПРОЄКТ
УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Сорок четверта сесія)
 
РІШЕННЯ
 
_______________ 2023 року                                                                            №____
 
Про внесення змін щодо відомостей про
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОКИТНЕ"
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ та
затвердження Статуту в новій редакції

 
Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РОКИТНЕ" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 08.09.2023 № 182, з метою приведення установчих документів у відповідність до норм чинного законодавства України, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Змінити місцезнаходження юридичної особи КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОКИТНЕ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 33468272) з: 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, 15 на: 34200, Рівненська область, Сарненський район, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, 15.
2. Внести зміни до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 30.03.2005 № 654, затвердивши його в новій редакції, що додається.
3. Директору КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНЕ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Віктор ГОРДІЙЧУК) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).
 
Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

ДОДАТКИ

1 Статут КП Рокитне.pdf Переглянути