Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про затвердження Положення про оренду комунального майна Рокитнівської селищної територіальної громади

(П’ятдесят друга сесія)

______________ 2024 року                                                                                                                 № ____

Про затвердження Положення про
оренду комунального майна Рокитнівської
селищної територіальної громади

Відповідно до статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Положення про оренду комунального майна Рокитнівської селищної територіальної громади (далі – Положення), що додається.
  2. Визнати такими, що втратили чинність рішення Рокитнівської селищної ради від 19.02.2021 № 284 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Рокитнівської селищної ради», від 10.02.2024 № 3183 «Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради, від 19.02.2021 № 284 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Рокитнівської селищної ради»», від 18.04.2024 № 4158 «Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Рокитнівської селищної ради».
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                              Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Положення про оренду майна.pdf Переглянути