УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Сорок третя сесія)
 
РІШЕННЯ
 
23 серпня 2023 року                                                                                                                                                № 3755
 
Про надання дозволу ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ
СПЕЦКАРЄР» на складання проєкту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки в оренду
орієнтовною площею 0,02 га за межами
населеного пункту с. Рокитне
 
Розглянувши заяву ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР» про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, підтверджуючі документи, відповідно до статей 12, 122, 123, 124, 125, 126   Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР» на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном до 05 травня 2038 року (на термін дії спеціального дозволу на користування надрами від 05.05.1998 № 1353), орієнтовною площею 0,02 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за межами населеного пункту с. Рокитне Сарненського району Рівненської області.
2. В проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в порядку, визначеному законодавством.
3. ТОВ «РОКИТНІВСЬКИЙ СПЕЦКАР’ЄР» подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на затвердження в селищну раду.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).
 
 
 
Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ