XVI

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 1912

(Шістнадцята сесія)

від 17 листопада 2021 року                                                               № 1912

Про внесення змін до комплексної
Програми профілактики правопорушень
та боротьби із злочинністюна 2021-2025 роки

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з долученням Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Сарненського районного відділу управління Служби безпеки України в Рівненській області і Територіального управління Служби    судової охорони у Рівненській області до окремих заходів у комплексній Програмі профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 №109 зі змінами від 06.05.2021 № 569, від 09.07.2021 № 937, від 10.09.2021 № 1372 (далі – Програма), затвердивши додаток 2 до Програми «Фінансове забезпечення заходів Програми за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел фінансування» у новій редакції, що додається.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регулярної політики (О. КРУПЕНКО); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1912.1. Дод. 2 Прогр. б-би злочинністю.pdf Переглянути