XVI

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2013

(Шістнадцята сесія)

від 17 листопада  2021 року                                                                   № 2013

Про внесення змін до рішення Рокитнівської
селищної ради від 06 травня 2021 року № 622
«Про надання дозволу комунальному закладу
«Центр дитячої та юнацької творчості»
Рокитнівської селищної ради на складання
проекту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки у постійне користування в смт Рокитне
по вул. Незалежності, 14»

Розглянувши клопотання комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської селищної ради, у зв’язку з виявленням технічної помилки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 06 травня 2021 року № 622 «Про надання дозволу комунальному закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської селищної ради на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування в  смт Рокитне по вул. Незалежності, 14», а саме: у пункті 1 слова «орієнтовною площею – 0,08 га» замінити на слова «орієнтовною площею – 0,13 га».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ