XVII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2078

(Сімнадцята сесія)

від 10 грудня 2021 року                                                                         № 2078

Про затвердження Переліку адміністративних
послуг, які надаються відділом «Центр надання
адміністративних послуг»  Рокитнівської
селищної ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну  систему у сфері господарської діяльності», розпорядження Кабінету Міністрів України від   16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» (зі змінами та доповненнями), селищна рада

1. Затвердити Перелік адміністративних послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Рокитнівської селищної ради згідно з додатком.
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Рокитнівської селищної ради від 22 січня 2021 року № 107 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Рокитнівської селищної ради».
3. Рішенння набирає чинності з 01 січня 2022 року.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 2078.1. Перелік послуг ЦНАП.pdf Переглянути