XIX

Дата прийняття:

Галузь:

Охорона громадського порядку і правова політика

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2377

( Дев’ятнадцята  сесія)

від 28 січня  2022 року                                                            № 2377

Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» , розглянувши клопотання відділення поліції №2 Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області від 05.01.2022 №102/207/01-2022 та лист Сарненського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області (№ 40/16/3496-21 від 29.12.2021) про внесення змін до  комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021 №109 зі змінами від 06.05.2021 № 569, від 09.07.2021 № 937, від 10.09.2021     № 1372,       від 17.11.2021 № 1912, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада
  1. Внести зміни до Заходів комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки (далі – Програма), а саме:
                        Пункт 45 розділу XVІІ  викласти в наступній редакції:
         «45. Сприяти у матеріально-технічному забезпеченні з метою покращення стану протидії злочинності, охорони національної безпеки та порядку, профілактики скоєння правопорушень, боротьби з тероризмом та екстремізмом, придбання патологоанатомічних мішків (трупних пакетів) для  транспортування працівниками поліції трупів померлих людей до судово-медичних експертних установ.
Виконавчий комітет селищної ради,
Відділення поліції №2
Сарненського районного відділу поліції
Головного управління Національної
поліції в Рівненській області,
Територіальне управління Служби
судової охорони у Рівненській області,

1. Внести зміни  до додатку 2 до Програми “Фінансове забезпечення заходів Програми за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел фінансування”  комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2021-2025 роки , затвердивши його у новій редакції, що додається.

3. Внести зміни до вищевказаної Програми в розділі V. Координація та контроль за ходом виконання Програми, а саме: змінити назву «Рокитнівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області» на   «Сарненський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області».

4.Контроль за виконанням рішення покласти  на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (КРУПЕНКО О.М.); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (СИДОРОВИЧ О.М.).

Селищний голова                                                 Григорій ТАРГОНСЬКИЙ